Duman Son Albümü İndir Dinle

2013-10-10 17:48:00
13 yeni şarkı ile dört yıl sonra sadık bir  duman ile Türk rock müziğin önemli grupları , Arcade müzik etiketi yeni stüdyo albümü , " darmaduman " Ben 2013/09/12 ' yayınladı. Kaan Tangöze ( gitar / vokal ) , Batuhan Mutlugil ( gitar ) , Ari Barokas ( bas ) ve Cengiz Baysal'dan ( davul ) duman , bugüne kadar beş stüdyo albümü , iki canlı albüm ve bir DVD , sunulan müzik severler .
 
Duman üretici Mart 2013 yılında albümü " darmaduman " , İrlanda , bir ay içinde kaydedilen Grouse Lodge Studios tarafından üstlenilen . El " kalp" bir gün içindealbümden ilk klip planlanan çekilme geldi .grubu ve lirik dosyaları kompozisyonu tüm üyeleri , kapsama adet olduğu yerlerde .
 
Ile sosyal etkinlikler adanmışetkileyici yeni kompozisyonlar bir parçası " TEŞEKKÜRLER " ...
 
Albüm " darmaduman " ,, milyonlarca tarafından paylaşılan , internetteyayınlanmasından sonra " teşekkür ederim"anılar kazınmış . Albüm , " Thank You " , bu " kanlı göz " olarak sosyal etkinlikler ifade eder , " dikkat gibi " , " köpek oda " test . Ağıt havayaşarkısı olarak " kolay değil " , ve , " sizin gibi düşünüyorsanız " , " So Dertli " izleyiciye etkileyici bir şarkı çağrıştırıyor.
 
Avid dinleyici grubu Türkiye İzmir Arena 20 Eylül dolaşarak , yeni şarkılar paylaşmak Eylül 21 Dış Antalya, İstanbul Harbiye Açık Hava 25 Eylül Denizli , Gaziantep , Adana , 1 Ekim 3 dışında 30 Eylül-28 Eylül ve Bursa 5 Ekim Ekim Edirne canlı müzikleri .

102
0
0
Yorum Yaz